O nás

Knihkupectví Mezi řádky o násJsme blázni do knih a komiksů, milujeme deskové hry, rock, metal a kafe. V našem knihkupectví najdete hlavně žánry nám blízké – fantasy, sci-fi, comics, detektivky a thrillery. Fandíme taky mladým a nejmenším čtenářům, máme stohy dystopií, young adult fantasy i komiksů. Pro začínající knihomoly tu najdete leporela a obrázkové  encyklopedie. Neuniknou nám ani nejnovější počiny české a světové beletrie, zajímavé kuchařky a literatura faktu. Pokud sháníte jakékoli knihy a nenajdete je v našich regálech, rádi Vám je objednáme a Vy si je můžete v krátké době vyzvednout.

Připravili jsme pro vás i vychytaný doplňkový sortiment, luxusní přání a záložky, obaly na knihy, knižní gadgets a hrníčky se superhrdiny a Malým princem (mimo jiné).  Regál se společenskými hrami má taky své pevné místo.

Chystáme a realizujeme soutěže o knihy a další překvapení budou následovat (klub deskových her, čtenářský klub, společenské akce spojené s četbou, a vůbec všechno možné, co se týká knížek). Snad už jste pochopili, že naše nadšení nezná hranic, přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami. 

Navíc balíme knihy zdarma. 

Brzy na shledanou,

Pavel a Tereza
Knihkupectví Mezi řádky Rakovník
Vysoká 84

tel: 605 300 146
mail: info@mezi-radky.cz
FB/Instagram: knihkupectvi.meziradky

Napsat komentář